Расписание

 

КүндерСабақ уақыты201 топ202 топ203 топ204 топ
1-ші ауысым
Дүйсенбі 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

2. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

3. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

1. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

2.Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

3. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

1. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб 2. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

3 . Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

1. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж. спорт зал

2. Кәсіби орыс тілі

19 каб. Капсаламова Д.М.

3. Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

Сейсенбі13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1.Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

2. Мемлекет және құқық

Кулбекова А.Е.

3. Логика Қуатбекова Н.Т.

1. Логика

Қуатбекова Н.Т

2.Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

3. Мемлекет және құқық теориясының негіздері

Кулбекова А.Е.

1. Мемлекет және құқық теориясының негіздері

Кулбекова А.Е.

2. Логика

Қуатбекова Н.Т

3. Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

1. Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

2. Кәсіби ағылшын тілі

Калекова К.К.

Уртанова Н.С. 12 каб.

3. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб.

Сәрсенбі13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1 . Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

2. Саясаттану және әлеуметтану

Қуатбекова Н.Т.

3.Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

1. Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

2. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

3.Саясаттану және әлеуметтану негіздері Қуатбекова Н.Т.

1. Саясаттану және әлеуметтану негіздері

Қуатбекова Н.Т.

2. Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

3. Дене тәрбиесі Бихожаев К.Ж.

1. Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Капсаламова Д.М.

2. Мемлекет және құқық теориясының негіздері

Кулбекова А.Е. 20 каб.

3. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

 

Бейсенбі13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

2. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

3.Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

1. Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

3. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

1. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

2. Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

3.Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

1. Дене тәрбиесі Бихожаев К.Ж.

2. Логика Қуатбекова Н.Т.

3. Философия негіздері

айдың 1,3 аптасында Қуатбекова Н.Т.

Мәдениеттану

айдың 2,4 аптасында Қуатбекова Н.Т.

Жұма13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

2. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

3. Философия негіздері

айдың 1,3 аптасында Қуатбекова Н.Т.

Мәдениеттану

айдың 2,4 аптасында Қуатбекова Н.Т.

  1. Философия негіздері

айдың 1,3 аптасында Қуатбекова Н.Т.

Мәдениеттану

айдың 2,4 аптасында Қуатбекова Н.Т.

2. Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

3. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

1. Құқық қорғау органдары

Акишев Б.О. 15 каб

2. Философия негіздері

айдың 1,3 аптасында Қуатбекова Н.Т.

Мәдениеттану

айдың 2,4 аптасында Қуатбекова Н.Т.

3. Кәсіби орыс тілі 19 каб.

Жумартова Д.А.

1. Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

2. Кәсіби ағылшын тілі

Уртанова М. 29а каб.

Калекова К.К. 12 каб

3. Іскерлік қарым-қатынас әдебі мен психологиясы

Акишев Б.О. 15 каб

Сенбі13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1.Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

2.Мемлекет және құқық тарихы

Матайбаева А.А.

3.Іскерлік қарым-қатынас әдебі

мен психологисяы

Акишев Б.О. 15 каб

1. Іскерлік қарым-қатынас әдебі мен психологиясы

Акишев Б.О. 15 каб

2.Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

3. Мемлекет және құқық тарихы Матайбаева А.А.

1. Мемлекет және құқық тарихы Матайбаева А.А.

2. Іскерлік қарым-қатынас әдебі мен психологиясы

Акишев Б.О. 15 каб

3. Экономика негіздері

Тоқтамұрат Б.

1.Саясаттану және әлеуметтану негіздері

Қуатбекова Н.Т.

2. Мемлекет және құқық тарихы Матайбаева А.А.

3. Конституциялық құқық

Умбетжанов М.Т

Алматы қаласы Заң колледжінің

Бас директоры оқу ісі жөніндегі орынбасары: Оразбаева К.К.

 

 

КүндерВремя урока204 топ

Первая смена

205 топ

Первая смена

Дүйсенбі 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Конституционное право 30 каб.

Усеинова Ш.Р.

2. Основы философии 1,3 неделя месяца 13 каб.

Сулеймен Д.Б.

культурология 2,4 неделя месяца 13 каб.

Сулеймен Д.Б

3. Основы экономики 21каб.

Токтамурат Б.

1.Основы экономики 30 каб.

Токтамурат Б.

2. Конституционное право 13 каб.

Усеинова Ш.Р.

3. Основы философии 1,3 неделя месяца 13 каб.

Сулеймен Д.Б.

культурология 2,4 неделя месяца 13 каб.

Сулеймен Д.Б.

Сейсенбі 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Правоохранительные органы каб.32.

Нуртаев С.Е.

2. Физкультура спорт зал

Утепбергенов Ж.К.

3. Проф.английский язык

Калекова К.К 29а каб.

Нуркулова Л. 12 каб.

1. Проф.английский язык

Калекова К.К 29а каб.

Нуркулова Л. 12 каб.

2. Правоохранительные органы

Нуртаев С.Е.

3.Физкультура спорт зал

Утепбергенов Ж.К.

Сәрсенбі 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1.История государства и права каб.32.

Нуртаев С.Е.

2. Проф. казахский язык Арекенова Ж.А.

3. Конституционное право Усеинова Ш.Р.

1. Конституционное право

Усеинова Ш.Р.

2. История государства и права каб.32

Нуртаев С.Е. .

3. Проф. казахский язык Арекенова Ж.А.

 

Четверг 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1.Физкультура Утепбергенов Ж.К. спорт зал

2.Логика 1,3 неделя месяца Сулеймен Д.Б.

Политология

2,4 неделя месяца Сулеймен Д.Б.

3. Конституционное право Усеинова Ш.Р.

1. Конституционное право Усеинова Ш.Р

.

2. Физкультура спорт зал

Утепбергенов Ж.К.

3. Логика 1,3 неделя месяца Сулеймен Д.Б.

Политология 2,4 неделя месяца Сулеймен Д.Б

Пятница 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

1. Основы экономики Токтамурат Б.

2. Профессиональный английский язык

Калекова К.К 29а каб.

Уртанова Н.С. 12 каб.

3. История государства и права Нуртаев С.Е каб.32

..

1. Профессиональный английский язык

Калекова К.К 29а каб.

Уртанова Н.С. 12 каб.

2. История государства и права 32 каб.

Нуртаев С.Е.

3.Основы экономики Токтамурат Б.

Суббота 13ч.30м.-14ч.30мин.

14 ч.40м.-15 ч 40 м.

15ч.50м.-16 ч.50 м.

 

1. Основы теории государства и пра Аянбаева А.С. 30 каб.

2.Проф. казахский язык Арекенова Ж.А. 21 каб.

3. Этика и психология деловых отношении 31 каб.

Сулейменова Л.А

1. Этика и психология деловых отношении Сулейменова Л.А 31 каб.

 

2. Основы теории государства и права

Аянбаева А.С. 30 каб.

3. Проф. казахский язык 21 каб.

Арекенова Ж.А

Заместитель директора по учебной работе: Оразбаева К.К.

 

ДниВремя урока304 топ

Первая смена

305 топ

Первая смена

Понедельник8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1.Гражданское право Сулейменова Л.А.

2. Трудовое право и ПСЗ Тельбаева Г.А

3. Физкультура Утепбергенов Ж.К. спорт зал

1.Трудовое право и ПСЗ Тельбаева Г.А

2.Физкультура Утепбергенов Ж.К. спорт зал

3. Гражданское право Сулейменова Л.А.

вториник8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Криминалистика Тельбаева Г.А.

2. Организация юридич-й службы Нуртаев С.Е.

3. Банковское право Сулейменова Л.А.

1. Банковское право Сулейменова Л.А.

2. Криминалистика Тельбаева Г.А.

3. Организация юридич-й службы

Нуртаев С.Е.

среда 8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м..

1. Уголовное проц. право Нуртаев С.Е

2. Гражданское проц. Право Сулейменова Л.А.

3. Судебное делопроизводство Тельбаева Г.А.

1. Гражданское проц. право Сулейменова Л. А.

2. Судебное делопроизводство Тельбаева Г.А.

3.Уголовное проц. право Нуртаев С.Е.

Четверг 8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Криминалистика Тельбаева Г.А.

2. Уголовное право Нуртаев С.Е.

3. Исполнительное произ-во Сулейменова Л.А.

1 Исполнительное произ-во Сулейменова Л.А.

2. Криминалистика Тельбаева Г.А.

3. Уголовное право Нуртаев С.Е.

Пятница8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Трудовое право и ПСЗ Тельбаева Г.А

2. Организация юридич-й службы Нуртаев С.Е.

3.Гражданское проц. право Сулейменова Л.А.

1. Гражданское проц. право Сулейменова Л.А.

2. Трудовое право и ПСЗ Тельбаева Г.А

3. Организация юридич-й службы Нуртаев С.Е.

Суббота8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Предпринимательское право Усеинова Ш.Р.

2.Этика и психология деловых отношении

Сулейменова Л.А 31 каб.

3. Нотариат Аянбаева А.С 30 каб.

1. Этика и психология деловых отношении Сулейменова Л.А 31 каб.

 

2. Нотариат Аянбаева А.С.30 каб.

 

3. Предпринимательское право Усеинова Ш.Р.

Заместитель директора по учебной работе: Оразбаева К.К.

 

КүндерСабақ уақыты301 топ302 топ303 топ
Бірінші ауысым
Дүйсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

  1. Заң қызметін ұйымдастыру Акишев Б.О.

2. Кәсіпкерлік құқық

Алибекова Г.Ж.

  1. Азаматтық құқық

Нурабаева С.Н.

1. Азаматтық құқық

Нурабаева С.Н.

  1. Заң қызметін ұйымдастыру Акишев Б.О.

3.Кәсіпкерлік құқық

Алибекова Г.Ж.

1. Кәсіпкерлік құқық

Алибекова Г.Ж.

2. Азаматтық құқық

Нурабаева С.Н.

  1. Заң қызметін ұйымдастыру

Акишев Б.О.

Сейсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Еңбек құқығы

Умбетжанов М.Т.

2. Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

3. Криминалистика

Кулбекова А.Е.

1. Криминалистика

Кулбекова А.Е.

2. Еңбек құқығы

Умбетжанов М.Т.

3.Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

1. Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

2. Криминалистика

Кулбекова А.Е.

3. Еңбек құқығы

Умбетжанов М.Т.

Сәрсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Атқару өндірісі

Нурабаева С.Н.

2. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

3. Қылмыстық құқық

Кулбекова А.Е

1. Қылмыстық құқық

Кулбекова А.Е

2 Атқару өндірісі

Нурабаева С.Н.

3. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж..

1. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж

2. Қылмыстық құқық

Кулбекова А.Е

3. Атқару өндірісі

Нурабаева С.Н.

Бейсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Заң қызметін ұйымдастыру

Акишев Б.О.

2. Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

3 Криминалистика

Кулбекова А.Е.

1. Криминалистика

Кулбекова А.Е.

2. Заң қызметін ұйымдастыру

Акишев Б.О.

3 Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

1. Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

2. Криминалистика

Кулбекова А.Е.

3 Заң қызметін ұйымдастыру

Акишев Б.О.

Жұма8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Қылмыстық іс жүргізу

Кулбекова А.Е.

2. Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

3 Сотта іс жүргізу

Умбетжанов М.Т.

1.Сотта іс жүргізу

Умбетжанов М.Т.

2. Қылмыстық іс жүргізу

Кулбекова А.Е.

3 Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

1. Іскерлік қатынастың этикасы мен психология

Акышев Б.О.

2. Сотта іс жүргізу

Умбетжанов М.Т.

3 Қылмыстық іс жүргізу

Кулбекова А.Е.

Сенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Нотариат

Умбетжанов М.Т.

2. Банктік құқық

Акышев Б.О.

3 Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

1. Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

2. .Нотариат

Умбетжанов М.Т.

3 Банктік құқық

Акышев Б.О.

1. Банктік құқық

Акышев Б.О.

2. Азаматтық іс жүргізу құқығы

Нурабаева С.Н.

3. .Нотариат

Умбетжанов М.Т.

Алматы қаласы Заң колледжінің

Бас директоры оқу ісі жөніндегі орынбасары: Оразбаева К.К.

 

КүндерСабақ уақыты101 топ102 топ103 топ
Бірінші ауысым
Дүйсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Орыс тілі және орыс әдебиеті

Жумартова Д.А. 19 каб.

2. Математика

Момбекова Б. 13 каб

3. Биология

Оразхожаева К.Ш. 21 каб.

1.Математика

Момбекова Б. 13 каб.

2. Биология 21 каб.

Оразхожаева К.Ш.

3. Орыс тілі

Жумартова Д.А. 19 каб.

1 Биология

Оразхожаева К.Ш. 21 каб.

2. Орыс тілі

Жумартова Д.А. 19 каб.

3. Математика

Момбекова Б 13 каб.

Сейсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Дүние жүзі тарихы

Матайбаева .А.А. 13 каб.

2. Ағылшын тілі

Уртанова Н. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

3. Дене тәрбиесі

Бихожаев К.Ж.

1 Дене тәрбиесі спорт зал

Бихожаев К.Ж.

2. Дүние жүзі тарихы

Матайбаева А.А. 13 каб.

3. Ағылшын тілі

Уртанова Н. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

1. Ағылшын тілі

Уртанова Н. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

2. Дене тәрбиесі спорт зал

Бихожаев К.Ж.

3. Дүние жүзі тарихы

Матайбаева А.А. 13 каб.

Сәрсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Алғашқы әскери дайындық .

Бейсебаев Е.М. 17 каб

2. Орыс әдебиеті 19 каб.

Жумартова Д.А.

3. Өзін-өзі тану айдың 1,3-ші аптасында

Момбекова Б. 13 каб.

Химия айдың 2,4-ші аптасында

Турлыбекова Б.А. 30 каб.

1. Өзін-өзі тану айдың 1-ші аптасында

Момбекова Б. 13 каб.

Химия . айдың 2,4 -ші аптасында

Турлыбекова Б.А 30 каб.

 

2.Алғашқы әскери дайындық

Бейсебаев Е. 17 каб.

3. Орыс әдебиеті

Жумартова Д.А. 19 каб.

 

1. Орыс әдебиеті 19 каб.

Жумартова Д.А.

2. Өзін-өзі тану айдың 1,3-ші аптасында

Момбекова Б. 13 каб.

3.Химия айдың 2,4-ші аптасында

Турлыбекова Б.А. 30 каб.

Алғашқы әскери дайындық

Бейсебаев Е.К.Ш. 17 каб.

Бейсенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1 Биология

Оразхожаева К.Ш. 21 каб.

2. Қазақ әдебиеті 14 каб.

Иманалиев А.К.

3 Физика айдың 1,3-ші аптасында

Накискожаев М.Т 12 каб.

Математика айдың 2,4-ші аптасында

Момбекова Б. 13 каб.

1. Физика айдың 1,3-ші аптасында

Накискожаев М.Т. 12 каб.

Математика айдың 2,4-ші аптасында

Момбекова Б.И. 13 каб.

2 Биология 21 каб.

Оразхожаева К.Ш.

3 Қазақ әдебиеті

Иманалиев А.К. . 14 каб.

1. Қазақ әдеб 14 каб.

Иманалиев А.К.

2. Физика айдың 1,3-ші аптасында

Накискожаев М.Т 12 каб.

Математик айдың 2,4-ші аптасында Момбекова Б. 13 каб

3. Биология 21 каб.

Оразхожаева К.Ш.

Жұма8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1. Қазақ тілі 14 каб.

Иманалиев А.К.

2. Дене тәрбиесі спорт зал

Бихожаев К.Ж,

3. Физика

Накискожаев М.Т. 12 каб.

1. Дене тәрбиесі спорт зал

Бихожаев К.Ж,

2. Физика 12 каб.

Накискожаев М.Т.

3 Қазақ тілі 14 каб.

Иманалиев А.К.

1. Физика 12 каб.

Накискожаев М.Т.

2. Қазақ тілі 14 каб.

Иманалиев А.К.

3. Дене тәрбиесі спорт зал

Бихожаев К.Ж,

Сенбі8с.30м.- 9с.30м.

9с.40м.-10с.40 м.

10с.50м.-11с.50м

1 Информатика

Сералиева А. 18а каб.

Құдайқұл Б.Т. 18каб.

2. Ағылшын тілі айдың 1,3-ші аптасында

Уртанова Н. С. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

Алғашқы әскери және технологиялық дайындық айдың 2,4-ші аптасында

Бейсебаев Е.М. 17 каб.

3 . Дүние жүзі тарихы

Матайбаева .А.А. 13 каб.

1.Дүние жүзі тарихы

Матайбаева .А.А. 13 каб.

2. Информатика

Сералиева А. 18а каб.

Құдайқұл Б.Т. 18каб.

3 Ағылшын тілі

айдың 1,3-ші аптасында

Уртанова Н. С. 29а каб.

Нуркулова Л.З. 12 каб

Алғашқы әскери және технологиялық дайындық айдың 2,4-ші аптасында

Бейсебаев Е.М. 17 каб.

1.Алғашқы әскери дайындық айдың 2,4-ші аптасында

Бейсебаев Е.М. 17 каб.

Ағылшын тілі

айдың 1,3-ші аптасында

Уртанова Н.С 29а каб..

Нуркулова Л.З. 12 каб.

2. Дүние жүзі тарихы 13 каб. Матайбаева .А.А.

3. Информатика

Сералиева А 18а каб.

Құдайқұл Б.Т. 18каб.

Алматы қаласы Заң колледжінің

Бас директоры оқу ісі жөніндегі орынбасары: Оразбаева К.К.

 

ДниВремя урока104 топ

Первая смена

1305 топ

Первая смена

Понедельник8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1.Физкультура Утепбергенов Ж.К.

2 Қазақ тілі және қазақ әдебиеті Иманалиев А.К.

3 Всемирная история

1,3 неделя каждого месяца Кадырбекова Р.С.

Самопознание 2,4 неделя каждого месяца Кадырбекова Р.С

1. Всемирная история 1,3 неделя каждого месяца Кадырбекова Р.С.

2.Самопознание 2,4 неделя каждого месяца Кадырбекова Р.С

Қазақ тілі және қазақ әдебиеті Иманалиев А.К.

3.Физкультура Утепбергенов Ж.К.

вториник8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Русский язык Жумартова Д.А.

2. Математика Тараскина М.А.

3. Начальная военная и технологическая подготовка 1,3 неделя каждого месяца Бейсебаев Е.М

Английский язык 2,4 неделя каждого месяца

Уртанова Н.С. Нуркулова Л.З.

 

1. Физика Тараскина М.А.

2. Начальная военная и техн-ческая подготовка

1,3 неделя каждого месяца Бейсебаев Е.М

Английский язык 2,4 неделя каждого месяца

Уртанова Н.С. Нуркулова Л.З.

2. Русский язык Жумартова Д.А.

среда 8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м..

1. Биология Оразхожаева К.Ш.

2. Қазақ тілі және қазақ әдебиеті Иманалиев А.К. 3. Математика Тараскина М.А. 1,3 неделя каждого месяца

Физика Тараскина М.А 2,4 неделя каждого месяца

1. Қазақ тілі және қазақ әдебиеті маналиев А.К.

2. Математика Тараскина М.А. 1,3 неделя каждого месяца

Физика Тараскина М.А 2,4 неделя каждого месяца

3. Биология Оразхожаева К.Ш.

Четверг 8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Начальная военная и технологическая подготовка

Бейсебаев Е.М.

2.Русская литература Жумартова Д.А.

3.Биология Оразхожаева К.Ш.

1. Русская литература Жумартова Д.А.

2. Биология Оразхожаева К.Ш.

3.Начальная военная и технологическая подготовка

Бейсебаев Е.М.

 

 

Пятница8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

  1. Английский язык Уртанова Н.С. Нуркулова Л.З.
  2. Физкультура Утепбергенов Ж.К.

3. Информатика Сералиева А

.

  1. Физкультура Утепбергенов Ж.К.

2. Информатика Сералиева А

3. Английский язык Уртанова Н.С. Нуркулова Л.З.

Суббота8ч.30м.- 9ч.30м.

9ч.40м.-10ч.40 м.

10ч.50м.-11ч.50м.

1. Физика Тараскина М.А.

2. Всемирная история Кадырбекова Р.С

3.Химия Сабырова С.Ж.

1. Химия Сабырова С.Ж.

2. Физика Тараскина М.А.

3.Всемирная история Кадырбекова Р.С

Заместитель директора по учебной работе: Оразбаева К.К

Обратный звонок

Заявка на обучение

Задать вопрос о поступлении

ПЕРЕЧЕНЬ ДОКУМЕНТОВ НЕОБХОДИМЫХ ДЛЯ ПОСТУПЛЕНИЯ

— Свидетельство об образовании (оригинал)
— Фотографии 3х4 (6 штук)
— Медицинская справка формы 086-У
— Паспорт здоровья ребенка
— Свидетельство о рождении или
удостоверение личности (копия)
— Справка из ювенальной полиции ОВД о том, что абитуриент не состоит на учете,
не имеет приводов в ОВД
— Характеристика из школы
— Копия удостоверения личности родителей.